INTERNETAS

Lėtas internetas?

Dauguma interneto vartotojų naudojasi belaidžio interneto Wifi įrenginiais. Tačiau, šis įrenginys gali daryti (dažniausiai daro) įtaką Jūsų interneto greičiui.

Isigyjant Wifi įrenginį reikėtų atkreipti dėmesį tai "G" ar "N" standartas, į Wifi įrenginio antenų kiekį ( vienos antenos Wifi įrenginį rekomenduojame tik daugiabučiuose namuose) kurios lemia bevielės zonos stiprumą.

Mes siūlome/diegiame "N" standarto Wifi įrenginį su kuriuo gaunate visą interneto greičio, kuris jums priklauso pagal jūsų pasirinktą planą, taip šis irenginys rečiau "pakimba" ar genda.

Kompiuterio būsena taip pat gali turėti įtakos interneto spartai: priedų programos, kompiuterio atmintis, vieta standžiajame diske ir jo būsena, vykdomos programos ir jų kiekis. Kai virusas užkrečia kompiuterį, jis įdiegia kompiuteryje kodą, kuris bando kompiuteryje plisti, paprastai siųsdamas savo kopijas el.paštu. Kai kurie virusai sparčiai dauginasi, tada kompiuterio galios ir interneto ryšio pralaidumo vos pakanka kam nors kitam. Paleisti virusai dažniausiai nematomi, todėl patariame įsigyti antivirusinę programinę įrangą.

Kita priežastis lemianti tai, kad įsijungus kompiuterį galima ramiai gerti kavą arba skaityti žurnalą, kol jis pasiruoš darbui, yra perdėtas taupumas. Kitaip tariant - įsigijote kompiuterį, kuris kainavo labai nedaug. O kaip žinia daugelis kainų yra didelės arba mažos ne šiaip sau.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.